Klára Hájková Feng Ren Shui, Výuka angličtiny, masáže

Přejít na obsah
Feng Ren Shui
Nabízím

  • Zjištění přirozeného talentu,  výklad astrotypu, zjištění silných a slabých stránek osobnosti pomoci astrotypu

  • Konzultace na základě astrotypu osobnosti v oblasti studijních dovedností a schopností

  • Koučing, personální poradenství

  • Analýza vztahů pomocí partnerských korelátů  - (jednotlivé páry, vztahy mezi jednotlivými členy rodiny, vztahy na pracovišti)

  • Pomoc při nastavení životní rovnováhy a životní cesty (Visionboard)

  • Návrhy zařízení interiérů -  domů, bytů, kanceláří a exteriérů - zahrad, dvorů

Konzultace je možné sjednat také online
Učení starých čínských mudrců. Tradiční čínská kosmologie představuje svět jako souběžné působní dvou odlišných entit - hmotné - jinové, zastoupené ženským principem a funkční - jangové, zastoupené mužským principem.

Feng Ren Shui je velmi jednoduše řečeno nauka o vztazích mezi člověkem, prostorem a časem, je lidstvu známa už 5000 let, možná i déle, neboť se předávala ústní formou dříve, než byla zaznamenána na tabulky. Některé termíny dokonce nejsou z čínského jazyka.  Zpočátku se Feng Ren Shui užívalo ke stavbě hrobek. To proto, aby mrtví měli pokojný spánek a "nestrašili"  v domech živých. Postupem času se vyvinulo v učení tak mocné, že ho Konfucius zakázal a nechal zlikvidovat téměř všechny záznamy o něm.  V současné době zažívá toto učení renesanci zejména v západním světě.

Feng Ren Shui je možné vnímat jako nástroj, který nám umožní  prožít šťastný a spokojený život bez zbytečného vyčerpávání. Jeho hlavní náboj je prevence. Má nás dopředu informovat o možných problémech a nabídnout možnosti jejich předcházení.  Pomocí  Feng Ren Shui lze zjistit přirozený potenciál člověka a v souvislosti s tím vybrat vhodnou školu, zaměstnání či partnera. Feng Ren Shui dokáže spřátelit člověka s prostorem, odpovědět na otázku, proč se naše dítko chová jako malý terorista nebo proč se nám už potřetí neurodily jahody, když jsme jim vyhradili nejkrásnější část zahrady. Rovněž slouží jako vhodná prevence civilizačních chorob a psychosomatických problémů.
Návrat na obsah